Máme jen jedny nohy na celý život, a proto právě pro vás vyrábíme českou zdravotní obuv s maximální péčí a pozorností. Ručně šité zdravotní boty z Valašska, to jsou zdravé nohy a ty vedou ke zdraví celého těla! Naše boty pro vás s láskou vyrábí praví ševci, proto se na naše boty můžete spolehnout.

"MÁME JEN JEDNY NOHY NA CELÝ ŽIVOT“

                                                                                                       

Naše zdravotní obuv Vám přináší jedinečný komfort a užitné vlastnosti díky právě ručnímu obšívání obuvi, která se dokonale přizpůsobí vašim nohám. Tím, že máme každý odlišné nohy, a navíc už i levá od pravé se tvarově i proporčně významně liší, což jsme zjistili provedenými studiemi a měřením nohou.

 

"POHODLNÉ BOTY, TO JSOU RUČNĚ ŠITÉ BOTY“

 

Pro výrobu takových bot, volíme ty nejkvalitnější usňové materiály, dobře padnoucí střih a lehké, pružné a komfortní podešve, které jsou vhodné pro ruční obšívání. Do těchto podešví ručně vkládáme různé druhy amortizérů, podpory nožních kleneb nebo vyměkčení pro patní ostruhy. Potom vše překryjeme usňovou stélkou a následně ručně obšíváme. Naše boty obšívají lidé i z domu a podporujeme tak zaměstnanost v našem příhraničním regionu Valašských Klobouk, které se nachází na úpatí Bílých Karpat.

 

"PODPORUJEME REGIONÁLNÍ ZAMĚSTNANOST“

 

Jsme hrdí, že naše obuv vzniká pouze v našem kraji a máme tak její kvalitu plně pod kontrolou, což dokazuje i hodnocení zařazené v programu Česká kvalita "Komfortní obuv".

 

Komfortní obuv ORTO plus pro zdravé nohy

 

 

Při výrobě zdravotní obuvi věnujeme důraz i na správnou anatomii a široký tvar obuvi v přední části, abychom zabránili poškození kleneb nebo deformacím prstů nohou.

 

Potíže, které signalizují poruchy v oblasti nohou, se pak dále mohou projevovat bolestmi celých dolních končetin, ale i bolestmi páteře, hlavy i celkovou únavou. Často ani nevíme tu pravou příčinu a opakovaně se pak léčíme na něco úplně jiného. Proto je péče o nohy prvním krokem ke zdraví!

 

Málo, který doktor, dokáže v dnešní době chytit vaše nohy do rukou a pozorně je prohlédnout, proto tuto úlohu plníme my.

 

"PROBLÉMY S NOHAMI SE PROJEVUJÍ V CELÉM TĚLE“

 

 

 

Spolupracujeme také s Podiatrickou asociací, Univerzitou Tomáše bati ve Zlíně a dalšími obuvnickými světovými organizacemi CEC v Belgii, INESCOP ve Španělsku, ARS v Itálii, ISC v Německu, KLAVENESS v Portugalsku, IRCUO ve Slovinsku a CTCP v Portugalsku. Dále se aktivně účastníme obuvnického vzdělávacího programu.

 

 

 

Co Vám nabízíme?

 

Obuv ORTO plus má charakter především profylaktické a komfortní obuvi se zvýšeným zdravotním účinkem. Naše ručně šité boty zabraňují vzniku vad a deformitám nohou. Již poškozeným nohám znatelně uleví a poskytnou úlevu při chůzi nebo stání.

 

Obuv ORTO se inspiruje přírodou

 

"PŘEDNOSTI OBUVI ORTO plus RUČNĚ ŠITÝCH BOT ZE ZLÍNSKA"

  • Ručně šitá obuv,
  • Kvalitní celousňová obuv,
  • Ve více šířkách, F, G, H i K,
  • Český výrobce s tradicí a zkušenostmi přes 25 let,
  • Komfortní a lehké PUR podešve,
  • Speciální tvarovaná stélka proti pocení, pálení a mykózám,
  • Vybrané modely s vyjímatelnou stélkou,
  • Podešev se stélkou dobře tlumí nášlapné síly po celý den díky patnímu amortizéru,
  • Prostorné podešve pro zdravé prsty nohou,
  • Svršek se dokonale přizpůsobí vašemu chodidlu,
  • Snížení svalového napětí a únavy,
  • Obuv má potřebnou anatomii pro zdravou chůzi,
  • U všech modelů jsou podpory nožních kleneb,
  • Certifikace komfortní obuv v programu česká kvalita
  • Splňuje ortopedicko-hygienické požadavky zdravotní nezávadnosti. 

               Top design, který si Vás získá

"OBJEVTE BOTY ORTO A UDĚLEJTE PRVNÍ KROK KE ZDRAVÍ“

Obuv pro chvíle pohody

Zdravé nohy jsou klíčem
ke zdraví celého těla

 x